İZMİR VSHAPE

Vshape

Ameliyatsız Yüz Germe ve Bölgesel İncelme için VShape™

VShape, bölgesel inceleme, yüz germe, yüz şekillendirme, yüz gençleştirme, çene, boyun ve gıdı bölgesindeki elastikiyetini kaybetmiş dokuyu toparlamak ve sıkılaştırmak için geliştirilmiş FDA onaylı bir teknolojidir.

Gençlik yıllarında ‘V’ şeklinde olan yüzümüzde çene ve alt yüz bölgesi sıkı ve dar, elmacık kemikleri belirgindir. Yaşlanma ve kilo alımıyla yüzümüz genişler, sarkar ve ‘U’ şeklini alır, sonucunda, yüzümüzde yorgun bir ifade oluşur, işte patentli teknolojisiyle VShape tam burada devreye girerek ameliyatsız yüz germe, yüz gençleştirme ve bölgesel incelme yapıyor.
vshape

Radyofrekans ve soğuk ultrason bir arada kullanılarak cildin derin tabakalarindaki kollajen lifleri ısıtılır, böylece germe işlemi gerçekleşmiş olur. Ultrason dalgaları iri yapılı yağ hücrelerini sarsarak parçalar, bu işlemi yaparken sadece yağ hücrelerine odaklanır, ucuz ve sağlıksız kavitasyon sistemleri gibi değildir.

Tedavi her seans için 20-25 dakika sürer ve kesinlikle acı ağrı hissedilmez, uygulama taş masajı konforunda gerçekleşir. ilk seansdan itibaren hemen etkilerini/sonuçlarını görebiliyorsunuz, ciltteki problemlerin yoğunluğuna göre 4/6 seans istenilen sonuç için yeterli oluyor.

VShape ameliyatsız yüz germe teknolojisi, 10 / 14 gün aralıklarla uygulanıyor. Alınan sonucu korumak adına takip eden yıllarda sadece 1 kez almak yeterli oluyor.